Вила Иди - Валона

Вила “Idi”располага со 1/3  студиакомплет опременaкујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед на море и кон планина. Пред вилата има

АПАРТМАНИ МЈАЛТИ - Валона

Сместувачките единици се наоѓаат на 50 метри од плажа, зад пицеријата Лунгомаре, на непосредно пешачко растојание од центрот на градот.

АПАРТМАНИ МЕТАЈ - Валона

Објект кој се наоѓа на 20 метри од плажа, веднаш покрај Лунгомаре, во мирен дел од градот, совршен за опуштен

СТУДИЈА РЕЏЕПИ - Валона

Објект кој се наоѓа на околу 150 метри од Лунгомаре, на 500 метри од центарот на Валона. Местоположбата е идеална

Вила "IDI" - Валона

Вила „IDI“ се наоѓа на околу 80-90м од градската песочна плажа на Валона и на почетокот на шеталиштето покрај плажа, исполнето со дрвореди од

Вила "CAMELLIA" - Валона

Вила „Camellia“ се наоѓа на 200м од градската песочна плажа на Валона и во непосредна близина на шеталиштето покрај плажа, исполнето со дрвореди од палми и многу

Вила Рошела - Саранда

Вила Рошела Саранда А кат – (10 м од море) е сместена во најтрактивниот дел од Саранда, во непосредна близина на

ВИЛА АЛВИН - Саранда

Саранда е град во Jужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското Море. Претставува еден од најважните туристички центри, исполнет е

Вила "LIDA" - Саранда

Вила "Lida" се наоѓа на околу 70м од плажа во центарот на Саранда, каде што започнува шеталиштето и плажата. Веднаш под вилата е улицата

ВИЛА ЏОЈ- Ксамил

Вила “ЏОЈ-ЏЕЈ” – Ксамил Студијата “Џој-Џеј” се одалечени на 400 метри од плажа, имаат убав двор и скара на располагање за

ВИЛА LUNA- Ксамил

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во

ВИЛА КЛЕА- Ксамил

Вилата “ Клеа “ се наоѓа во Ксамил,  на 350 метри оддалеченост од плажата Bela Vista и 15 мин од

ВИЛА ГАРДЕН - Ксамил

Вила Гарден се наоѓа на помалку 100м од преубавите песочна плажи и на 200 метри од центарот на Ксамил. Вилата

ВИЛА ANA - Ксамил

Ксaмил е познато туристичко место во Албанија кое излегува на Јонсо море со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море

ВИЛА BUSHATI- Ксамил

Вила БУШАТИ Вилата Бушати е реновирана пред две години.  Има трокреветни соби, трокреветни со помошен лежај(фотелја на отворање),  и студиа со 4

ВИЛА ЗАЧЕ - Ксамил

“Заче” е одалечена на 100 метри од плажа - во центарот на Ксамил. Вилата има убав двор со зеленило и

ВИЛА ХРИСТО - Ксамил

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во

ВИЛА АЛЕКС - Ксамил

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во

Апартмани Марио - Ксамил

Апартмани Марио се наоѓаат во Ксамил град во јужна Албанија на Јонското море.  Локацијата на оваа вила е на 100 метри или