КАСАНДРА 1 крак

Вили – Пефкохори

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори 2021 Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа,

ВИЛА ARGO - Неа Потидеа

5% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 29.02.2021 НА ПЛАЖА ВИЛАТА “ARGO“СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМАТА ПЛАЖА (ПРВ РЕД). НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ

Вила "ISI Lux" - Неа Потидеа

Бесплатно сместување за 3-то лице во студио и апартман со една спална Вила “ISI Lux” се наоѓа нa само 20m oд плажа односно пред хотел "Potidea

Вила "MARIA Lux" - Ханиоти

  Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио Вила “Maria Lux ” се наоѓа во центарот на Ханиоти (веднаш до вила "Maria") односно

Вила "MARIA"- Ханиоти

  Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со

S- STUDIO - Ханиоти

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во

Вила Вергина - Ханиоти

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос( 200

ВИЛА ATLANTIC - Калитеа

 10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 29.02.2020   5 МИНУТИ ОД ПЛАЖА Вилата АТЛАНТИК се наоѓа во строгиот центар на шеталиштето. Вилата АТЛАНТИК е комплетно реновирана

Villa "ДИМИТРА" - Калитеа

Вила Димитра се наоѓа на 500метри од плажа, веднаш до училиштето на Калитеа и на 2 мин пешачење до центарот на

Villa "АМОС" - Калитеа

Aммос Апартманите се од "B" категорија и се наоѓаат на шеталиштето во строгиот центар на Калитеа. Од вилата до градската плажа

Villa "ПОПИС" - Калитеа

Вила Попис се наоѓа на самото шеталиште, т.е прва пешачка улица во строгиот центар на Калитеа. Во нејзина близина се наоѓа, маркет,

Villa "ТЕА" - Калитеа

Вила Теа – Калитеа Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација меѓу шеталиштето и плаѓата во Калитеа, на левата страна

Villa "ANASTASIA" - Полохроно

Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во АПТ со една спална   Вила "Anastasia" се наоѓа на 100m од плажа во центарот на

Villa "ANASTASIA Lux" - Полихроно

Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Вила "Anastasia Lux" се наоѓа на 100m од плажа во центарот на Полихроно веднаш

Вила "Natassa Valentino" - Полохроно

ВИЛА  „ Natassa Valentino “  А категорија– ПОЛИХРОНО  2021 ОПИС НА ОБЈЕКТОТ : Вила Natassa Valentino. Една од најпопуларните вили во Полихрон,

Вила АГЕЛИКИ - Пефкохори

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа,

ВИЛА ПАРТЕНИС - Пефкохори

ПЕФКОХОРИ вила ПАРТЕНИС ЛЕТО 2021 Вила ПАРТЕНИС се наоѓа на 120 метри од плажа над супермаркетот Масутис. Комплексот располага со убаво

Вила STRATOS - Пефкохори

Вила “Stratos”, се наоѓа на околу 50m од плажа, во строгиот центар на Пефкохори, односно на пешачката улица од кружниот тек

ВИЛА КАТЕРИНА ЛУКС - Неа Флогита

Вила Катерина лукс е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вилите Марија и Корфу,веднаш позади најголемата слаткарноца SWEET BEACH на околу 70 м. од плажата.

ВИЛА ЛИТЦА - Неа Флогита

Вила Литца е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вила Корфу, и на околу 70 м. од плажата. Располага со 1/5 апартман , простран ,

ВИЛА МАРИА - Неа Флогита

Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартманпростран, модерно

Villa "VULA" - Неа Флогита

Вила “Vula” се наоѓа на 100m од плажа пред стадионот во Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /3+2/, голема дневна соба

Villa "ZORBAS" - Неа Флогита

Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во центарот на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /2+2/, две легла во кујната

Вила "CASA BELLA" - Неа Флогита

Вила "Casa Bella", се наоѓа во центарот на Флогита, на 50m од плажа. Располага со апартмани со една спална за 2

АГ.ГЕОРГИОС - Фурка

Фурка се наоѓа на стотина км од Солун и секоја година привлекува се поголем број на туристи. Првата работа со која

Вила HRISTOS

ила Христос се наоѓа во центарот на Сивири,на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со двокреветни соби и четворокреветни апартмани,

ВИЛА STAVROS - НЕА КАЛИКРАТИЈА

200 метри од  ПЛАЖА Неа Каликратија е град со многубројни занимливости за секој турист.Има долга песочна плажа, многубројни ресторани, таверни,