11Октомври

Азурен Брег(Милано-Ница-Кан-Сен Тропе- Монако-Монте Карло) 3НП

€199,00 Ве водиме на незаборавно патување со колоритни предели и неверојатно убави градови...

МАЛТА

4 Дена / 3 ноќевања / Авион Програмата е креирана: 17.07.2018 Малта е најголемиот

ОКТОБЕРФЕСТ 2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 279 евра *За резервација до 15 август 10 % попуст Минхен е главен

ПРАГА-ВИЕНА

1 ДЕН (10.10.’18 – среда) : БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортската сала

РИМ-НЕАПОЛ-ФИРЕНЦА

1 ДЕН (10.10.2018-среда) : БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортската сала „Младост“ во

САНТОРИНИ

Монденски, незаборавен, традиционален...остров кој ќе ве остави без здив, најромантичниот остров на светот
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не