Албанија

Hotel Dhima 3*- Химаре

Hotel Dhima 3  е сместен веднаш до приватната камчеста плажа Guma и на гостите

Hotel Elysium 5* – Дерми

Hotel  Elysium 5*  на своите гости им нуди голем отворен базен и се наоѓа

Hotel Karos 3* – Химаре

Hotel Karos 3*  на своите гости им нуди  надворешен базен со тераса и снек бар. Овој

Hotel SUN 3* – Драч

https://harmonia.al/index.php/sun-hotel/ Sun Hotel е елегантен хотел сместен во морскиот брег на заливот Драч,

KALEMI’S BEACH HOTEL*** – Саранда

Хотел Kalemi’s Beach and Hotel 3* – сместен е само на неколку чекори од

АПАРТМАНИ МЈАЛТИ – Валона

Сместувачките единици се наоѓаат на 50 метри од плажа, зад пицеријата Лунгомаре, на

Апартмани Марио – Ксамил

Апартмани Марио се наоѓаат во Ксамил град во јужна Албанија на Јонското море.  Локацијата на

АПАРТМАНИ МЕТАЈ – Валона

Објект кој се наоѓа на 20 метри од плажа, веднаш покрај Лунгомаре, во

ВАЛОНА ХОТЕЛИ

ХОТЕЛИ REGINA BLUE 5*  Хотелот Regina Blu се наоѓа на една од најубавите

Вила “CAMELLIA” – Валона

Вила „Camellia“ се наоѓа на 200м од градската песочна плажа на Валона и во непосредна близина на шеталиштето покрај

Вила “IDI” – Валона

Вила „IDI“ се наоѓа на околу 80-90м од градската песочна плажа на Валона и на почетокот
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не