Црна Гора

БУДВА ЛЕТО 2021

Будва, бисер на Јадранот, центар на медитеранскиот туризам. Место каде се вкрстени влијанијата

ВИЛА ВУКМАНОВИЌ – Будва

Будва е нај атрактивното место на Јадранскиот брег. Будва изобилува со долги песочни

ВИЛА ЕКСКЛУЗИВ – СУТОМОРЕ

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите

Вила Лана – Сутоморе

Лето 2021 – Сутоморе – Црна Гора Вила Лана се наоѓа во мирниот

ВИЛА ПАЛМА – БЕЧИЧИ

БЕЧИЧИ е познато летувалиште кое се наоѓа на 4км од центарот на Будва.

ВИЛА СКАУТ – СУТОМОРЕ

уристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите

Вила ” Ангела ” И Вила ” Бонита ” – Будва

ЦРНА ГОРА – ЛЕТО 2021 БУДВА Во срцето на Јадранскиот брег на Црна

Вила ”ШИШЕВИЌ” – БУДВА

ЦРНА ГОРА – ЛЕТО 2021 БУДВА   Во срцето на Јадранскиот брег на
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не