Калитеа

Villa “АМОС” – Калитеа

Aммос Апартманите се од "B" категорија и се наоѓаат на шеталиштето во строгиот центар

Villa “ДИМИТРА” – Калитеа

Вила Димитра се наоѓа на 500метри од плажа, веднаш до училиштето на Калитеа и

Villa “ПОПИС” – Калитеа

Вила Попис се наоѓа на самото шеталиште, т.е прва пешачка улица во строгиот центар на

Villa “ТЕА” – Калитеа

Вила Теа – Калитеа Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација меѓу шеталиштето

ВИЛА ATLANTIC – Калитеа

 10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 29.02.2020   5 МИНУТИ ОД ПЛАЖА Вилата АТЛАНТИК се наоѓа во
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не