ХАЛКИДИКИ КАСАНДРА

S- STUDIO – Ханиоти

Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста

Villa “ANASTASIA Lux” – Полихроно

Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Вила "Anastasia Lux" се наоѓа

Villa “ANASTASIA” – Полохроно

Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во АПТ со една спална   Вила "Anastasia"

Villa “VULA” – Неа Флогита

Вила “Vula” се наоѓа на 100m од плажа пред стадионот во Неа Флогита. Вилата располага со апартмани

Villa “ZORBAS” – Неа Флогита

Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во центарот на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со

Villa “АМОС” – Калитеа

Aммос Апартманите се од "B" категорија и се наоѓаат на шеталиштето во строгиот центар

Villa “ДИМИТРА” – Калитеа

Вила Димитра се наоѓа на 500метри од плажа, веднаш до училиштето на Калитеа и

Villa “ПОПИС” – Калитеа

Вила Попис се наоѓа на самото шеталиште, т.е прва пешачка улица во строгиот центар на

Villa “ТЕА” – Калитеа

Вила Теа – Калитеа Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација меѓу шеталиштето

АГ.ГЕОРГИОС – Фурка

Фурка се наоѓа на стотина км од Солун и секоја година привлекува се поголем

Вила “CASA BELLA” – Неа Флогита

Вила "Casa Bella", се наоѓа во центарот на Флогита, на 50m од плажа. Располага

Вила “ISI Lux” – Неа Потидеа

Бесплатно сместување за 3-то лице во студио и апартман со една спална Вила “ISI Lux” се
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не