Close

ЛетоСопственЗакуп

Aparthotel Alexander Inn | Stavros

Ставрос е идеално место за семејно летување, за оние кои сакаат да поминат релаксирачки
per person

Sole A Mare | Neos Marmaras

Ситонија е паркот  на Халкидики каде љубителите на тишината и зеленилото ќе го најдат
per person

Vila Alcano – Neos Marmaras

 Вилата „Alcano“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија.
per person

Vila Bouzalis | Nea Flogita

Во централниот дел на полуостровот Халкидики, на само педесетина километри југоистoчно од Солун 
per person

Vila Evi 1 | Nea Kalikratija

Првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра е Неа Каликратија, оддалечено
per person

Vila Talassinos | Nea Plagia

Касандра ги има пространите песочни плажи со кристално бистро, чисто и топло море,
per person

Апартхотел Lazaridis – Nea Roda

Живописното приморско место Неа Рода  е вистинскиот избор за сите кои се уморни од
per person

Вила Eleni – Nea Roda

Вилата „Eleni“ е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар, на само 50 метри од
per person

Вила Evgenia | Jerisos

Вилата „Evgenia“ се наоѓа на само 20 метри од плажата во централниот дел на Јерисос,
per person

Вила Maria Pashalidou | Nea Roda

Живописното приморско место Неа Рода  е вистинскиот избор за сите кои се уморни од
per person

Вила Maria | Jerisos

ерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат
per person

Вила Mersinis | Neos Marmaras

Вилата „Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се што Ви е потребно за
per person

Вила Thanos | Uranopolis

 Небесниот  Град... тоа е  капијата преку која се влегува во независната монашка држава
per person

Вила Vaia | Jerisos

Вилата „Vaia“ се наоѓа на само 120 метри од плажата во централниот дел на Јерисос,
per person

Вила Vrahos | Kalamitsi

Доколку ова лето барате волшебно место за вистински да се одморите, тогаш заминете
per person