Македонија

МИЛЕНИУМ ПАЛАС**** – Охрид

www.milleniumpalace.com.mk;                 Локација : На брегот од

Хотел & Спа ТИНО****-Св.Стефан

www.hoteltinosvstefan.com Се наоѓа во населба Св.Стефан, на околу 100 м. од песочната плажа.

Хотел INEX OLGICA***** – Охрид

http://hotelinexolgica.com.mk Хотел Инекс Олгица е уникатен хотел на Охридското крајбрежје со историја долга

хотел SKY CORNER*** – Охрид

www.skycorner.mk Sky Corner e  градски хотел и поради ваквата структура, локацијата  и бројот на

хотел UNIQUE RESORT & SPA – Охрид

www.uniqueresort.mk Хотелот Unique Resort & Spa e новоотворен хотел, еден од најголемите и најлуксузните

хотел АКВАЛИНА****-Св.Стефан

www.aqualina.com.mk Хотелот Аквалина се наоѓа во туристичката населба Свети Стефан на 6 км

хотел БИСЕР*** – Македонија (Струга)

www.hotelbiser.com.mk Ако го погледнете хотелот од езерската шир, ќе останете фасцинирани од еден

хотел ДИПЛОМАТ ПЛУС*** – Охрид

www.hoteldiplomatplus.com Се наоѓа на 150 метри од брегот на Охридското езеро и на

хотел ДРИМ**** – Македонија (Струга)

www.drim.com.mk Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во

хотел ИЗГРЕВ СПА & АКВА ПАРК***** – Македонија (Струга)

www.hotelizgrev.com   ЦЕНОВНИК со важност : 15.04.2021 – 31.05.2021 Тип соба УСЛУГА ЦЕНА

Хотел ИМПЕРИАЛ**** – Македонија (Струга)

www.imperialstruga.com ИМПЕРИАЛ е хотел со 4 звезди во живописниот град Струга, со пријатно поглед

хотел ИНТЕРНАЦИОНАЛ**** – Охрид

www.hotelinternational.mk Под падините на планините Петрино и Галичица, непосредно до познатите Билјанини извори,
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не