Острови

Kуќа Василис

Положба: Куќа „Василис“ е лоцирана во исклучително мирен и убав дел на околу 500

АГ.НИКИТАС – СПИРОС

Вила Спирос – Агиос Никитас, Лефкада Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој

Вила AFRODITI- Нидри

Вила Афродити, Нидри, Лефкада Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој  се наоѓа

Вила Есперос – Скијатос

Вила Есперос Со поглед на живописниот залив Трулос, хотелот Есперос нуди одлични студиа

Вила Павлос – Скијатос

Вила Павлос се наоѓа во мирниот дел во градчето Скијатос, на само неколку

ВИЛИ КЕФАЛОНИЈА 2021

ЛЕТО НА КЕФАЛОНИЈА 2021 Порос е едно од најубавите и најатрактивните места на Кефалонија.

ЗАКИНТОС 2021

Закинтос – Тука се одморале Аполон и Артемида. Биле маѓепсани од тројанскиот принц

НИКИАНА – ПОРТО ФИНО

Вила Порто Фино, Никиана, Лефкада КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА во 2020 година Лефкада е остров
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не