Пиреа

Вила “AKIS” – Олимпик Бич

Вила “Akis” се наоѓа на самата пешачка зона во Олимпик Бич и на 20m од плажа. Вилата располага со

Вила “EFI” – Паралија

Вила “EFI” е лоцирана на само 20m од песочната плажа во центарот на Паралија, на 100m

Вила “ELSA” – Неа Пори

Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од

Вила “FIORI” – Паралија

Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m

Вила “MEDITERAN” – Неа Пори

ила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до

Вила “SOFIA” – Олимпик Бич

Вила “Sofia” се наоѓа на сама плажа во Олимпик Бич на влезот кај автобуската постројка, на самото

Вила “VANGELIS”- Лептокарија

Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага со двокреветни

Вила “АТИНА” – Паралија

ПАРАЛИА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и претставува

Вила “АТРИУМ” – Лептокарија

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2021 - 10% ПОПУСТ ЗА

Вила “ОЛИМПИА” – Лептокарија

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2021 - 10% ПОПУСТ ЗА

ВИЛА ВУЛА – Лептокарија

Лептокарија е туистичка дестинација на Олимписката Ревиера. Местото располага со многубројни улици со

ВИЛА МИТИКАС – Неа Пори

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.06.2021   Неи Пори е место, кое
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не