Close

Специјални хотелски аранжмани

GERAKINI-SITHONIA VILLAGE

Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. На почетокот на вториот
per person

Hotel “AMMON GARDEN” 3* – Пефкохори

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden".
per person

Hotel Koviou HV 3*

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км.
per person

HOTEL POSEIDON 3* KASTROSIKIA

Хотел Посеидон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа,
per person

IFIGENIA HOTEL ***

Положба: Лептокарија, во близина на плажа Сместувањe: Собите се комфорни, убаво уредени, опремени со клима
per person

MAYA BAY

Локација: Хотелот се наоѓа во Калитеа, едно од најважните и најпрометните места на полуостровот
per person

POLIHRONO BEACH HOTEL 3*

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно Плажа: Сопствена плажа. Песочна со ситни каменчиња Услуга: Ноќевање
per person

TORONI BLUE SEA **+

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на плажата во Торони, една од најпопуларните
per person

Vila Evi 2 | Nea Kalikratija

Првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра е Неа Каликратија, оддалечено
per person

АПАРТ ХОТЕЛ ГОЛДЕН БЕЈ ПЕФКОХОРИ

АПАРТ ХОТЕЛ ГОЛДЕН БЕЈ ЛЕТО 2020 Апарт хотел ГОЛДЕН БЕЈ е хотел на база полупансион,
per person

ВРАХОС – ХОТЕЛ МИРТО 3*

Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел
per person

ГЕРАКИНИ-CORAL BLUE BEACH

Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини Hotel – Nea Moudania,  14
per person

НЕА ПОТИДЕА-POTIDEA GOLDEN BEACH

Хотелот се наоѓа на почеток на првиот крак во Неа Потидеа на само
per person

СИВИРИ-HOTEL JENNY 3*

Сивири мало крајбрежно место на западната страна од полуостровот Касандра. Во последните неколку
per person

Хотел “CALYPSO” 3* – Ханиоти

* хотел "Calypso" е лоциран на главниот влез во Ханиоти, односно на 50m
per person

Хотел “GOLDEN BEACH” – Метаморфозис

Хотелот "Golden beach" е лоциран на 20m од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45
per person