Врахос

HOTEL OLYMPIADA – ВРАХОС

Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На

villa PELAGOS – ВРАХОС

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2021 - 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ

VRAHOS APARTMENTS – ВРАХОС

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни

Вила PHILOXENIA

Вила ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа на крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел, на

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ – ВРАХОС

Вила ЈОНИЈАН ВЈУ се наоѓа на височинка околу 70 метри од плажа и има прекрасен

ВИЛА ВАЈТ СЕНД БИЧ ВРАХОС

Вила ВАЈТ СЕНД БИЧ е на прва линија на плажа. Вилата располага со сопствени лежалки

ХОТЕЛ СИРАГАСТ – ВРАХОС БИЧ

ВРАХОС БИЧ – (Јонско Море) ВРАХОС БИЧ – Преубаво место помеѓу Парга и Превеза
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не