11-ти Октомври во ИСТАНБУЛ

Истанбул е единствен град во светот сместен на два континента Европа и Азија. Истанбул

11-ти Октомври БЕЛГРАД-НОВИ САД-ПЕТРОВАРАДИНСКА ТВРДИНА-СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ-ФРУШКА ГОРА

2 Ноќевања со појадок+ превоз  08.10.2021 – Состанок со групата во 23:45 од спортска

11-ти Октомври во САРАЕВО – Мостар – Вишеград – Мокра Гора

08.10.21 Поаѓање за Сараево во 22 ч преку граничниот премин Табановце па низ Србија

11-ти Октомври Кападокија со Анкара 3ПП +1НПП – Магија и мистика

Монументален компекс на чудесна убавина од 6 век п.н.е, во бел камен и

Aparthotel & Spa Zoned 4*

Aparthotel & Spa Zoned 4*- Kopaonik Цените се изразени по лице на ден на

GORSKI HOTEL & SPA 4* – КОПАОНИК

GORSKI HOTEL & SPA 4* - КОПАОНИК Цените се дадени по лице на ден

GRAND HOTEL & SPA 4+* КОПАОНИК

GRAND HOTEL & SPA 4+* КОПАОНИК Цените се изразени во € по соба на ноќевање Помал

INTERHOTEL 4*

Interhotel Sandanski  е сместен во Југозападниот дел на Бугарија, регион добро познат по

JAT Apartments

JAT Aparmets – Kopaonik Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база

Lion 4* Borovec

LION BOROVETS 4* BOROVETS                                                              www.hotelslion.bg ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА