Прилетни патувања

Римини - Италија

Почитувани патници, Пред се ви благодариме на огромниот интерес и пораките кои ги добивме за навремени резервации на нашиот нов

ЈОРДАН - ВЕЛИГДЕН 2023

АМАН • МРТВО МОРЕ • ПЕТРА • ВАДИ РУМ • АКАБА • ЏЕРАШ • МАДАБА • НЕБО Групно празнично патување со лет од Скопје и богата програма со вклучени разгледи, посети, тури...

ТОСКАНА 14.04 Фиренца

Авион  / 4 дена / 3 ноќевања   14 април (петок)                                            СКОПЈЕ – БОЛОЊА - ФИРЕНЦА Состанок  на група

ПАРИЗ 21.04

Авион /4 дена /3 ноќевања Сместен на северот од Франција на реката Сена, Париз ја заслужува репутацијата на најубав, романичен

УЖНА ИТАЛИЈА (НЕАПОЛ-КАПРИ-АМАЛФИ-ПОЗИТАНО-СОРЕНТО-ПОМПЕИ) ВЕЛИГДЕН - (бус+ferry)

Датум на тргнување 13.04.2023 14:49 Датум на враќање 18.04.2023 Цена на аранжман 289 EUR Дестинација ИТАЛИЈА Програма   1.ДЕН (13.04.2023

СИЦИЛИЈА - ВЕЛИГДЕН (авионска програма)

СИЦИЛИЈА - ВЕЛИГДЕН (авионска програма) Датум на тргнување 15.04.2023 15:57 Датум на враќање 18.04.2023 Цена на аранжман 459 EUR Дестинација

Велигден на Јонско море (14-17 aприл’23)

3 ноќи/ 4  Дена автобус Јонско море и неговата прочуена убавина ќе ја видите во една програма од 4 дена. А никаде во Грција

САНТОРИНИ - 1.МАЈ (бус+ferry)

САНТОРИНИ - 1.МАЈ (бус+ferry) Датум на тргнување 27.04.2023 12:06 Датум на враќање 02.05.2023 Цена на аранжман 239 EUR Дестинација ГРЦИЈА