3 крак

АТОС

ВИЛА SOULA - ЈЕРИСОС

ЈЕРИСОС е најубавото и најголемото туристичко место на третиот крак Атос.Има прекрасна долга песочна плажа  која во зеленило и бујна

ВИЛА TAKIS & MARIA - ЈЕРИСОС

ЈЕРИСОС е најубавото и најголемото туристичко место на третиот крак Атос.Има прекрасна долга песочна плажа  која во зеленило и бујна

ВИЛА БИЛИС ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга,

ВИЛА АТИНА - ЈЕРИСОС

Јерисос – Вила Атина Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од

ВИЛА ЕВАНГЕЛИЈА - ЈЕРИСОС

  Јерисос – вила Евангелија     Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој

Vila Vaia | Jerisos

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики, на третиот крак Атос.Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители

Vila Maria | Jerisos

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики, на третиот крак Атос.Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители

Vila Maria Pashalidou | Nea Roda

Живописното приморско место Неа Рода е вистинскиот избор за сите кои се уморни од гужвата на плажите и сакаат да откријат нешто

Апартхотел Lazaridis - Nea Roda

На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос се наоѓа хотелот од

Вила Lena - Nea Roda

Вилата „Lena“е лоцирана во мирниот дел на Неа Рода, веднаш пред апартхотелот „Lazaridis“ на околу 100 метри од плажата. Располага со двокреветни, четирикреветни