2 крак

Ситонија

Вила Ситониа 2024

Метаморфоси е место во северозападниот дел на Ситонија, целосно опкружено со густа шума, но добро организирано и уредено кадешто има

Vila Sithonia

Метаморфоси е место во северозападниот дел на Ситонија, целосно опкружено со густа шума, но добро организирано и уредено кадешто има

ВИЛА ЏИНА - НЕОС МАРМАРАС

Неос Мармарас е најголемото приморско село на полуостровот Халкидики, на вториот крак Ситонија. Тоа е најкосмополитното место на Ситонија и

DIAMOND 4 SUITES - НИКИТИ

Diamond 4 apartments е комплетно нова вила, репрезентативна зграда која има сместувачки капацитети, односно апартмани во кои никој до сега

ВИЛА ЛИНА - МЕТАМОРФОЗИ

Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска воздушна бања. Во гратчето има неколку

GYALOS BEACH - НЕОС МАРМАРАС

Вила Gyalos Beach има одлична локација во Неос Мармарас на вториот крак. На само 50м од најубавата плажа на Неос Мармарас,

APARTHOTEL ZEPPOS - НЕОС МАРМАРАС

Неос Мармарас е едно од најпознатите туристички места на Халкидики. Остатоците од византискиот период значително се забележуваат во Мармарас, што

Villa Rania - НЕОС МАРМАРАС

Неос Мармарас е најголемото приморско село на вториот полуостров на Халкидики, Ситонија. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја

ВИЛА SANTALA - НЕОС МАРМАРАС

Вила „Santala“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка

APARTMANI MERSINIS- НЕОС МАРМАРАС

Вила „Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се` што Ви е потребно за вистински одмор: конфорни апартмани,

VILA DIMITRA - НИКИТИ

НИКИТИ e туристичко место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија.На оддалеченост од 100 км.југо-источно од градот Солун.Никити се

ВИЛА „MARIA`S HOUSE“ - НИКИТИ

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос Мармарас и ги разделува двата полуострови Касандра

ILAKTIDA - ТОРОНИ

Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите градски содржини, на 100м од плажа. Вилата располага

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ - Сарти

Куќата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки