Јонски брег

HOTEL OLYMPIADA – ВРАХОС

Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На своите гости им нуди мирен и релаксиран

Вила Маргарита – Канали

Kanalis е приморско место областа  Превеза  северозападна Грција. Kanalis се наоѓа на брегот на Јонското Море, 12 километри северно од  Превеза

VRAHOS APARTMENTS – ВРАХОС

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор

villa PELAGOS – ВРАХОС

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2021 - 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2021 Врахос е мало место

ХОТЕЛ СИРАГАСТ – ВРАХОС БИЧ

ВРАХОС БИЧ – (Јонско Море) ВРАХОС БИЧ – Преубаво место помеѓу Парга и Превеза на брегот на Јонско море со тиркизно

Вила PHILOXENIA

Вила ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа на крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел, на околу 50 метри од плажа во прекрасен

ВИЛА ВАЈТ СЕНД БИЧ ВРАХОС

Вила ВАЈТ СЕНД БИЧ е на прва линија на плажа. Вилата располага со сопствени лежалки на плажа. Секое студио има 2 лежалки

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ - ВРАХОС

Вила ЈОНИЈАН ВЈУ се наоѓа на височинка околу 70 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив во Врахос. Вилата

ВИЛА ЕЛПИДА - Парга

ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море, 60 километри од Јанина и 540 километри

ВИЛА ЛЕМОНИ ПАРГА

ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море, 60 километри од Јанина и 540 километри одалечено

ВИЛА ОЛГА - Парга

ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море, 60 километри од Јанина и 540 километри одалечено

ВИЛА СИФАКИС - Парга

ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море, 60 километри од Јанина и 540 километри

ВИЛА ЈОТА - Парга

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и 300метри од центарот. Вилата има сопствен паркинг,

Вила Фиоре – Парга

Парга е град чии корени се протегаат до античкиот период, но била и под силно влијание на западната цивилизација и култура.