БЕЛГРАД - Нова 2024 Година

Нова 2024 Година - БЕЛГРАД со Нови Сад Разглед на Белград со локален водич Превоз од Битола, Прилеп, Кавадарци, Велес, Скопје

АЗУРЕН БРЕГ- Нова 2024 Година

Ве водиме на незаборавно патување со колоритни предели и неверојатно убави градови... Не ја пропуштајте можноста да уживате во мирисот

Прага 3НП (Карлови Вари - Дрезден - Виена)- Нова 2024 Година

Прага – европска метропола на културата, главен град на Чешка, златен град, град на стотици кули, град на мостови... Лежи

Париз 5НП ( Виена - Прага -Минхен - Салзбург) - Нова 2024 Година

ТЕРМИН  27 Декември 1 ДЕН 27.12.2023 СКОПЈЕ-ВИЕНА  Состанок на групата во 10.30ч  на паркингот спроти спортската сала Борис Трајковски. Поаѓање за Виена во 11.00ч..Се

ДУБРОВНИК – ТРЕБИЊЕ- Нова 2024 Година

ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА ВО ДУБРОВНИК !!! Термин: 29.12.2023.-01.01.2024 1 Ден: 29.12.2023 – Планирано поаѓање во 21:00 часот. Ноќно возење со

Будва - Нова 2024 Година

29.12.2023 Будва Нова година 2024: Поаѓање за Будва од Скопје на паркингот кај хотелот Вип во 23.00 часот со туристички автобус. Патот води

РИМ-НЕАПОЛ - Нова 2024 Година

„Вечниот град“ изобилува со античка историја, од Колосеумот до пристаништето Остиа Антика, до величествениот Ватикан и Сикстинската капела. Поради неговата

МИЛАНО-ТОРИНО - Нова 2024 Година

Главниот град на покраината Ломбардија е економска престолнина на Италија, преку 80 од 200 најголеми претпријатија, корпорации и банки имаат

Прага / Дрезден / Карлови Вари / Виена - Нова 2024 Година

Прага – град од бајките, историски и културен симбол на Европа. Овој магичен град со стотици кули, важи за град

ИСТАНБУЛ - Нова 2024 Година

29.12.2023 Поаѓање пред агенција во 17 ч., ноќно возење низ Грција со попатни одмори. 30.12.2023 Пристигнување во Истанбул во утринските часови, сместување

Милано/Лугано/Комо/Верона - Нова 2024 Година

Милано, еден од најголемите градови во Италија. Лоциран во рамнината Ломбардија, во близина на реката По, денес претставува еден од

БУКУРЕШТ ДРАКУЛА ТУРА (Трансилванија – Романија) - Нова 2024 Година

29.12.2023 Поаѓање за Букурешт во 19 ч со автобус преку Софија, Русе. Ноќно возење со попатни одмори. 30.12.2023  Пристигнување во Букурешт во утринските  часови,

БЕЛГРАД НОВИ САД – СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ - Нова 2024 Година

30.12.2023 Поаѓање за Белград пред агенција во 00.30 ч. Патот води преку граничниот премин Табановце со попатни паузи. Пристигнување во Белград

СПЛИТ ДУБРОВНИК-ШИБЕНИК–ТРОГИР–МАКАРСКА-ОМИШ - Нова 2024 Година

29.12.2023 Поаѓање од пред агенција во 18.00 часот со туристички автобус, преку Албанија, Црна Гора, за Хрватска. Ноќно возење со попатни