Острови

Villa Angela Zoi - Skiathos

На само 400км оддалеченост по копнен пат и 3 часа со траект се стигнува до прекрасниот остров – Скијатос. Припаѓа во

VILA PASKALIS, TRULOS - Skiathos

На само 400км оддалеченост по копнен пат и 3 часа со траект се стигнува до прекрасниот остров – Скијатос. Припаѓа во

Villa Spiridula - Skiathos

На само 400км оддалеченост по копнен пат и 3 часа со траект се стигнува до прекрасниот остров – Скијатос. Припаѓа во

Хотел Tropicana Inn 2* – Пергиали, Лефкада

Хотел Tropicana Inn 2* (50м од плажа)  e лоциран во прекрасното село Пергиали-Нидри, Лефкада. Хотелот се ноѓа на островот на

Вила Галанос – Никиана, Лефкада

Вила Галанос – Никиана, Лефкада (Б кат) се наоѓа на 30 метри од плажа на самиот влез во местенцето. Песочната

Вила Армониа – Катизма

Вила  Армониа – Б кат се наоѓа на околу 2 км од познатата плажа Катизма и 1км од Агиос Никитас. Располага

Вила Порто Фино – Никиана, Лефкада

Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел

Вила Афродити – Нидри, Лефкада

Вила Афродити, Нидри, Лефкада Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој  се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија,

ВИЛА ЗЕВС

Вилата Зевс се наоѓа на 400метри од плажата во Ипсос, во мирниот дел на туристичкото место Пирги. Вилата Зевс е

VILA MINA LUKS IPSOS

Вила „Мина Лукс“ се наоѓа на 150 метри од плажата и се состои од две згради. Вилата има базен со

Studios Afrodite II

EARLY BOOKING ПОПУСТ -20% ПОПУСТ за резервации до 15.02 Studios Afrodite II Цена по соба http://studios-afrodite-ii.hotels-thassos.com/en/ 350m од Голден Бич

Vila Argiri - Skala Potamia - Golden Beach

Vila Argiri - Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба на 5 минути од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi

Dreamcatcher Studios & Apartments - Golden Beach

EARLY BOOKING ПОПУСТ -20% ПОПУСТ за резервации до 15.02 Dreamcatcher Studios & Apartments - Golden Beach Цена по соба  

ВИЛА OLGA & HRISTINA

 Најсеверниот остров на грчкиот архипелаг. На оддалеченост од 400км. и 30 мин.возење со траект се пристигнува на островот Тасос. Зелен

VILA KIERION SKALA POTAMIA

Најсеверниот остров на грчкиот архипелаг. На оддалеченост од 400км. и 30 мин.возење со траект се пристигнува на островот Тасос. Зелен

VILA NAMA SKALA POTAMIA

Најсеверниот остров на грчкиот архипелаг. На оддалеченост од 400км. и 30 мин.возење со траект се пристигнува на островот Тасос. Зелен