Автобус

Атина за Велигден

Главниот и најголем град во Грција, Атина често пати се нарекува колевка на

БЕЛГРАД И НОВИ САД

БЕЛГРАД-НОВИ САД-ПЕТРОВАРАДИНСКА ТВРДИНА-СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ 23.04.2022– Петок – Планирано време за поаѓање према Белград 02:30 часот

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА ПРВ ДЕН (21.04.2022) ЧЕТВРТОК Поаѓања се организирани од повеќе градови

БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА ЗА ВЕЛИГДЕН

Романија — земја во југоисточна Европа. Граничи со Украина и Молдавија на североисток,

Венеција – Милано – Верона – Трст

Прекрасната Италија за Велигден. Понуда што сите ја чекаа!  Венеција, градот на вода

ВИЕНА-ВЕЛИГДЕН 2022

1 ДЕН (21.04.’22 - четврток) : БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортската сала

Истанбул за Велигден (3ноќи)

Уживајте во градот на два континента, прекрасниот Босфор за Велигден. Истанбул ќе ве

Крф за Велигден

Термин 21.04 – 25.04 април ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 070/338-870, 070/338-857, 02/3110-880 Едно од

Магичната Тоскана за Велигден

Почувствувајте ја магијата на Италија за Велигден Тоскана многумина ја сметаат за најубавиот

Милано – Лугано – Комо – Верона

Промо цена 119 евра, РЕДОВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ 129 евра ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ ВКЛУЧУВА:

Прага – Карлови Вари – Виена

Магична, мистична, прекрасна се само дел од атрибутите кои Прага, главната престолнина на

САНТОРИНИ-ВЕЛИГДЕН 2022.

Монденскиот, традиционалниот, мистичен - неверојатно романтичен Санторини за време на најголемиот христијански празник