8avionski

БАРСЕЛОНА 05.03 Сигурна реализација

Барселона – космополитски главен град на Каталонија, град на брегот на Средоземното море. 

БЕРЛИН 15.03 Сигурна реализација

Авион  / 4 дена / 3 ноќевања   15 март (среда)                                               СКОПЈЕ – БЕРЛИН Состанок 

БУДИМПЕШТА 10.03

Убавицата на Дунав - БУДИМПЕШТА Авион  / 4 дена / 3 ноќевања Градот од двете страни на

ВИЕНА 03.03 Авион

    АВИОН/ 4 дена/ 3 ноќевања 03. Март  (Петок)                                                СКОПЈЕ – ВИЕНА Состанок

ДУБАИ 07.03 Сигурна реализација

6 дена/ 5 ноќи  Дубаи, во денешно време претставува синоним за луксузен живот и

КИПАР 03.03 Сигурна реализација

АВИОН 4 дена / 3 ноќевања КИПАР е островска држава во Средоземното море,

КОПЕНХАГЕН 17.03

Нордиски град во кој живеат најсреќните луѓе...  Градот кој комплетно ќе ве шармира

МИЛАНО 05.03 Сигурна реализација

МИЛАНО  - градот на високата мода Авион/ 4 дена/ 3 ноќевања Историски и модерен, космополитски центар, Милано е најдобриот

ПАРИЗ 11.03

ПОПОЛНЕТО отворен нов термин на 18.03  Авион /4 дена /3 ноќевања Сместен на

ПАРИЗ 18.03 авион

Авион /4 дена /3 ноќевања Сместен на северот од Франција на реката Сена,

РИМ 12.03 Сигурна реализација

Авион/ 4 дена/ 3 ноќевања             Рим, не бил изграден во еден ден –

СТРАЗБУР 10.03

СТРАЗБУР – АЛЗАС – ШВАРЦВАЛД Авион  4 дена /3 ноќевања Во Франција, на
deneme bonusu veren siteler Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü