8avtobuski

БУДИМПЕШТА 8 МИ МАРТ

БУДИМПЕШТА Убавицата на Дунав, формирана од двата града Будим и Пешта, со впечатлива архитектура

БУКУРЕШТ 8МИ МАРТ

09.03.2023 Поаѓање за Букурешт во 19 ч со автобус преку Софија, Русе. Ноќно возење

ВЕНЕЦИЈА ТРСТ – ВЕРОНА – СИРМИОНЕ 8ми Март

Венеција град чудо, град од соништата кој плени со своите разнобојни палати, канали,

ИСТАНБУЛ – 8 МИ МАРТ

Истанбул е единствен град во светот сместен на два континента Европа и Азија,чија историја

Кападокија за 8ми март

СКОПЈЕ- ИСТАНБУЛ- АНКАРА-СОЛЕНО ЕЗЕРО-УРГУП-МУСТАФА ПАША (КАПАДОКИЈА)-КОЊА-ПАМУККАЛЕ-ЕФЕС-КУШАДАСИ-ТРОЈА-ЧАНАККАЛЕ-СКОПЈЕ 03.03-12.03.2022 Прв ден. СКОПЈЕ-ИСТАНБУЛ Состанок 17.00 часот на

Магичната Тоскана за 8ми март – 3 ноќи

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА Тоскана многумина ја сметаат за најубавиот дел од Апенинскиот Полуостров поради

Нови Сад – 8ми Март

8ми Март – НОВИ САД со Палич и Суботица Романтичен разглед со љубовната

ПРАГА 8МИ МАРТ

ПРАГА – Градот со стотина кули еден од најубавите градови во Европа, познат по најдобро

РИМ – ВАТИКАН – БАРИ – НЕАПОЛ

Сите патишта водат во РИМ Вечниот Град кој е музеј на отворено за милионите туристи

СПЛИТ 8МИ МАРТ

СПЛИТ ДУБРОВНИК – ШИБЕНИК – МАКАРСКА – ТРОГИР – КРКА   1 ден 02.03.2023 Поаѓање од пред агенција во
deneme bonusu veren siteler Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü