8март

БАРСЕЛОНА 05.03 Сигурна реализација

Барселона – космополитски главен град на Каталонија, град на брегот на Средоземното море. 

БЕРЛИН 15.03 Сигурна реализација

Авион  / 4 дена / 3 ноќевања   15 март (среда)                                               СКОПЈЕ – БЕРЛИН Состанок 

БУДИМПЕШТА 10.03

Убавицата на Дунав - БУДИМПЕШТА Авион  / 4 дена / 3 ноќевања Градот од двете страни на

БУДИМПЕШТА 8 МИ МАРТ

БУДИМПЕШТА Убавицата на Дунав, формирана од двата града Будим и Пешта, со впечатлива архитектура

БУКУРЕШТ 8МИ МАРТ

09.03.2023 Поаѓање за Букурешт во 19 ч со автобус преку Софија, Русе. Ноќно возење

ВЕНЕЦИЈА ТРСТ – ВЕРОНА – СИРМИОНЕ 8ми Март

Венеција град чудо, град од соништата кој плени со своите разнобојни палати, канали,

ВИЕНА 03.03 Авион

    АВИОН/ 4 дена/ 3 ноќевања 03. Март  (Петок)                                                СКОПЈЕ – ВИЕНА Состанок

ДУБАИ 07.03 Сигурна реализација

6 дена/ 5 ноќи  Дубаи, во денешно време претставува синоним за луксузен живот и

ИСТАНБУЛ – 8 МИ МАРТ

Истанбул е единствен град во светот сместен на два континента Европа и Азија,чија историја

Кападокија за 8ми март

СКОПЈЕ- ИСТАНБУЛ- АНКАРА-СОЛЕНО ЕЗЕРО-УРГУП-МУСТАФА ПАША (КАПАДОКИЈА)-КОЊА-ПАМУККАЛЕ-ЕФЕС-КУШАДАСИ-ТРОЈА-ЧАНАККАЛЕ-СКОПЈЕ 03.03-12.03.2022 Прв ден. СКОПЈЕ-ИСТАНБУЛ Состанок 17.00 часот на

КИПАР 03.03 Сигурна реализација

АВИОН 4 дена / 3 ноќевања КИПАР е островска држава во Средоземното море,

КОПЕНХАГЕН 17.03

Нордиски град во кој живеат најсреќните луѓе...  Градот кој комплетно ќе ве шармира
deneme bonusu veren siteler Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü