Албанија апартмани

АПАРТМАНИ МЈАЛТИ – Валона

Сместувачките единици се наоѓаат на 50 метри од плажа, зад пицеријата Лунгомаре, на

Апартмани Марио – Ксамил

Апартмани Марио се наоѓаат во Ксамил град во јужна Албанија на Јонското море.  Локацијата на

АПАРТМАНИ МЕТАЈ – Валона

Објект кој се наоѓа на 20 метри од плажа, веднаш покрај Лунгомаре, во

Вила “CAMELLIA” – Валона

Вила „Camellia“ се наоѓа на 200м од градската песочна плажа на Валона и во непосредна близина на шеталиштето покрај

Вила “IDI” – Валона

Вила „IDI“ се наоѓа на околу 80-90м од градската песочна плажа на Валона и на почетокот

Вила “LIDA” – Саранда

Вила "Lida" се наоѓа на околу 70м од плажа во центарот на Саранда, каде што започнува шеталиштето

ВИЛА ANA – Ксамил

Ксaмил е познато туристичко место во Албанија кое излегува на Јонсо море со

ВИЛА BUSHATI- Ксамил

Вила БУШАТИ Вилата Бушати е реновирана пред две години.  Има трокреветни соби, трокреветни со помошен

ВИЛА LUNA- Ксамил

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на

ВИЛА ЏОЈ- Ксамил

Вила “ЏОЈ-ЏЕЈ” – Ксамил Студијата “Џој-Џеј” се одалечени на 400 метри од плажа, имаат

ВИЛА АЛВИН – Саранда

Саранда е град во Jужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското Море. Претставува

ВИЛА АЛЕКС – Ксамил

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не