Албанија Хотели

Hotel Dhima 3*- Химаре

Hotel Dhima 3  е сместен веднаш до приватната камчеста плажа Guma и на гостите

Hotel Elysium 5* – Дерми

Hotel  Elysium 5*  на своите гости им нуди голем отворен базен и се наоѓа

Hotel Karos 3* – Химаре

Hotel Karos 3*  на своите гости им нуди  надворешен базен со тераса и снек бар. Овој

Hotel SUN 3* – Драч

https://harmonia.al/index.php/sun-hotel/ Sun Hotel е елегантен хотел сместен во морскиот брег на заливот Драч,

KALEMI’S BEACH HOTEL*** – Саранда

Хотел Kalemi’s Beach and Hotel 3* – сместен е само на неколку чекори од

ВАЛОНА ХОТЕЛИ

ХОТЕЛИ REGINA BLUE 5*  Хотелот Regina Blu се наоѓа на една од најубавите

ХОТЕЛ КОСМИРА 3 * – Драч

Во јужниот дел на Јадранскиот брег, на 14км од Драч, се наоѓа туристичкиот

ХОТЕЛИ КСАМИЛ

ХОТЕЛИ BLUE EYE 4*    Сместен во Ксамил, на помалку од 1 км

ХОТЕЛИ САРАНДА

ХОТЕЛИ ART HOTEL 4*    Hotel "Art" 4* располага со ресторан, сезонски отворен базен, бар.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не