Халкидики Атос

Vila Maria Pashalidou | Nea Roda

Живописното приморско место Неа Рода е вистинскиот избор за сите кои се уморни од гужвата

Vila Maria | Jerisos

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики, на третиот крак Атос.Градот

Vila Vaia | Jerisos

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики, на третиот крак Атос.Градот

Апартхотел Lazaridis – Nea Roda

На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на

Вила Lena – Nea Roda

Вилата „Lena“е лоцирана во мирниот дел на Неа Рода, веднаш пред апартхотелот „Lazaridis“ на околу 100

ВИЛА SOULA – ЈЕРИСОС

ЈЕРИСОС е најубавото и најголемото туристичко место на третиот крак Атос.Има прекрасна долга

ВИЛА TAKIS & MARIA – ЈЕРИСОС

ЈЕРИСОС е најубавото и најголемото туристичко место на третиот крак Атос.Има прекрасна долга

ВИЛА АТИНА – ЈЕРИСОС

Јерисос – Вила Атина Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот

ВИЛА БИЛИС ЈЕРИСОС

Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој

ВИЛА ЕВАНГЕЛИЈА – ЈЕРИСОС

  Јерисос – вила Евангелија     Јерисос е едно од најголемите туристички