Халкидики Ситонија

Vila Alcano – Неос Мармарас 2023

   Вилата „Alcano“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија.

Vila Marias House – Никити 2023

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос

Vila Mersinis – Неос Мармарас 2023

Вилата „Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се` што Ви е потребно за

Vila Santala – Неос Мармарас 2023

Ново во нашата понуда- Вилата „Santala“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното

Vila Sole A Mare – Неос Мармарас 2023

Вилата „Sole A Mare“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на

АПАРТХОТЕЛ ZEPPOS – Неос Мармарас 2023

ХОТЕЛ-АПАРТМАНТ  “ZEPPOS” СЕ НАОЃА ВО НЕА МАРМАРАС НА 200 МЕТРИ ОД ГРАДСКАТА ЦЕНТРАЛНА ПЛАЖА. НЕА МАРМАРАС Е  ЕДНО ОД

ВИЛА DIMITRA – Никити 2023

НИКИТИ e туристичко место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија.На оддалеченост од

ВИЛА Flora – Торони 2023

Вила Флора е одлично позиционирана на само 30м од плажа, во близина на првиот

ВИЛА Ilaktida – Торони 2023

Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите градски

ВИЛА LINA – МЕТАМОРФОЗИ 2023

Метаморфози е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува

ВИЛА VASO – Неос Мармарас 2023

ВИЛА “ВАСО“  СЕ НАОЃА ВО НЕА МАРМАРАС НА 30 МЕТРИ ОД ГРАДСКАТА ЦЕНТРАЛНА ПЛАЖА.ПЛАЖАТА ВО НЕА МАРМАРАС

ВИЛА Елени- Никити 2023

Вила Елени е лоцирана во прекрасното гратче Никити, на 200м од плажа, во