Ханиоти

Apart Hotel Vicky – Ханиоти

ОПИС: Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално

villa VERGINA | Hanioti

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти

Вила “MARIA Lux” – Ханиоти

Вила “Maria Lux” се наоѓа во центарот на Ханиоти (веднаш до вила "Maria") односно на почетокот

Вила “MARIA” – Ханиоти

Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2

ВИЛА СОФИЈА, ХАНИОТИ

Вила Софија се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, одалечена 80 метри од плажа.

КУЌА „ЦИМБУКАС“, ХАНИОТИ

Куќа „Цимбукас“ е лоцирана во самиот центар на Ханиоти, на исклучително убава и атрактивна