Јонски брег

HOTEL OLYMPIADA – ВРАХОС

Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На

villa PELAGOS – ВРАХОС

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2021 - 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ

VRAHOS APARTMENTS – ВРАХОС

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни

Вила PHILOXENIA

Вила ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа на крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел, на

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ – ВРАХОС

Вила ЈОНИЈАН ВЈУ се наоѓа на височинка околу 70 метри од плажа и има прекрасен

ВИЛА ЈОТА – Парга

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и

ВИЛА ВАЈТ СЕНД БИЧ ВРАХОС

Вила ВАЈТ СЕНД БИЧ е на прва линија на плажа. Вилата располага со сопствени лежалки

ВИЛА ЕЛПИДА – Парга

ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море,

ВИЛА ЛЕМОНИ ПАРГА

ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море, 60

Вила Маргарита – Канали

Kanalis е приморско место областа  Превеза  северозападна Грција. Kanalis се наоѓа на брегот на

ВИЛА ОЛГА – Парга

ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море, 60

ВИЛА СИФАКИС – Парга

ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море,
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не