ХАЛКИДИКИ КАСАНДРА

JK VILLAGE ex ASIMENIA – ПОЛИХРОНО

Полихроно e сместенo во кристално чистиот залив Торонеос опкружено со бујна медитеранска вегетација.

Vila Bouzalis | Nea Flogita 10 ноќевања

Во централниот дел на полуостровот Халкидики, на само педесетина километри југоистoчно од Солун

VILA EVA (EX. CORFU) – НЕА ФЛОГИТА

ИНФОРМАЦИИ Вила ЕВА е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу,

Vila Evi 1 | Nea Kalikratija10 ноќевања

Првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра е Неа Каликратија, оддалечено

Vila Evi 2 | Nea Kalikratija10 ноќевања

Првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра е Неа Каликратија, оддалечено

VILA HRISTOS – СИВИРИ

Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред

VILA MEMFIS – КАЛИТЕА

НФОРМАЦИИ Вила Мемфис се наоѓа во самиот центар на Калитеа на пешачката зона,

Villa “STRATOS” – Пефкохори

Бесплатно сместување за 3то и 4то лице во 3+1 Апартман со една спална Бесплатно

villa VERGINA | Hanioti

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти

АПАРТМАНИ “MEDITERAN” – НЕА МОДАЊА

Апартмани “Mediteran” се наоѓаат на 50m од плажа/море во крајниот дел на Неа Модања, кадешто

Вила “KOSTAS” – Калитеа

Вила “Kostas”, се наоѓа во центарот на Калитеа на главниот булевар над плажата и

Вила “MAGDA” – Пефкохори

Бесплатно сместување за 3-то лице во студио Вила “Magda”, се наоѓа на околу 70m од
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не