Лептокарија

Вила “VANGELIS”- Лептокарија

Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага со двокреветни

Вила “АТРИУМ” – Лептокарија

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2021 - 10% ПОПУСТ ЗА

Вила “ОЛИМПИА” – Лептокарија

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2021 - 10% ПОПУСТ ЗА

ВИЛА ВУЛА – Лептокарија

Лептокарија е туистичка дестинација на Олимписката Ревиера. Местото располага со многубројни улици со

Хотел Платанос

Лептокарија е лоцирана на најубавиот дел на брегот под Олимп. Лептокарија ја поврати својата “стара
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не