Неа Рода

Vila Maria Pashalidou | Nea Roda

Живописното приморско место Неа Рода е вистинскиот избор за сите кои се уморни од гужвата

Апартхотел Lazaridis – Nea Roda

На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на

Вила Lena – Nea Roda

Вилата „Lena“е лоцирана во мирниот дел на Неа Рода, веднаш пред апартхотелот „Lazaridis“ на околу 100