НоваГодина

АЗУРЕН БРЕГ- Нова 2024 Година

Ве водиме на незаборавно патување со колоритни предели и неверојатно убави градови... Не

БЕЛГРАД – Нова 2024 Година

Нова 2024 Година - БЕЛГРАД со Нови Сад Разглед на Белград со локален водич

БЕЛГРАД НОВИ САД – СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ – Нова 2024 Година

30.12.2023 Поаѓање за Белград пред агенција во 00.30 ч. Патот води преку граничниот премин

Будва – Нова 2024 Година

29.12.2023 Будва Нова година 2024: Поаѓање за Будва од Скопје на паркингот кај хотелот Вип во

БУКУРЕШТ ДРАКУЛА ТУРА (Трансилванија – Романија) – Нова 2024 Година

29.12.2023 Поаѓање за Букурешт во 19 ч со автобус преку Софија, Русе. Ноќно возење

ДУБРОВНИК – ТРЕБИЊЕ- Нова 2024 Година

ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА ВО ДУБРОВНИК !!! Термин: 29.12.2023.-01.01.2024 1 Ден: 29.12.2023 – Планирано

ИСТАНБУЛ – Нова 2024 Година

29.12.2023 Поаѓање пред агенција во 17 ч., ноќно возење низ Грција со попатни одмори.

МИЛАНО-ТОРИНО – Нова 2024 Година

Главниот град на покраината Ломбардија е економска престолнина на Италија, преку 80 од

Милано/Лугано/Комо/Верона – Нова 2024 Година

Милано, еден од најголемите градови во Италија. Лоциран во рамнината Ломбардија, во близина

Париз 5НП ( Виена – Прага -Минхен – Салзбург) – Нова 2024 Година

ТЕРМИН  27 Декември 1 ДЕН 27.12.2023 СКОПЈЕ-ВИЕНА  Состанок на групата во 10.30ч  на паркингот спроти спортската сала

Прага / Дрезден / Карлови Вари / Виена – Нова 2024 Година

Прага – град од бајките, историски и културен симбол на Европа. Овој магичен

Прага 3НП (Карлови Вари – Дрезден – Виена)- Нова 2024 Година

Прага – европска метропола на културата, главен град на Чешка, златен град, град