Олимпик биџ

Вила “AKIS” – Олимпик Бич

Вила “Akis” се наоѓа на самата пешачка зона во Олимпик Бич и на 20m од плажа. Вилата располага со

Вила “SOFIA” – Олимпик Бич

Вила “Sofia” се наоѓа на сама плажа во Олимпик Бич на влезот кај автобуската постројка, на самото

Хотел “PANTHEON” – Олимпик Бич

Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен поглед на море/плажа
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не