Пиреа

Villa ADONIS – НЕИ ПОРИ

- 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2021 - 20% ПОПУСТ ЗА

villa ATINA – ПАРАЛИА

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30

villa ATRIUM – ЛЕПТОКАРИЈА

- 30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2021 - 20% ПОПУСТ ЗА

Villa KETI – ЛЕПТОКАРИЈА

- 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2021 - 20% ПОПУСТ ЗА

Villa THOMAS – ЛЕПТОКАРИЈА

- 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2021 - 20% ПОПУСТ ЗА

ВИЛА EFI– ПАРАЛИА

Вила “EFI” е лоцирана на одлична локација во центар на Парлиа на само 20m од

ВИЛА FIORI – ПАРАЛИА

Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m

ВИЛА MEDITERAN – НЕИ ПОРИ

ила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до

ВИЛА ВАСИЛИС – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ВАСИЛИС во центарот на Неи Пори на 60 – 70 метри од плажа.

ВИЛА ГЕОРГИЈА – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио, апартман 1/3 + 2

ВИЛА ГУЗЕЛИС – НЕИ ПОРИ

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови,

ХОТЕЛ PANTHEON – ОЛИМПИК БИЧ

Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен поглед на море/плажа