Специјални хотелски аранжмани

GERAKINI-SITHONIA VILLAGE

еракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. На почетокот на вториот

Hotel “AMMON GARDEN” 3- Пефкохори

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел "Ammon Garden". 

HOTEL OLYMPIADA – Врахос

Хотел Олимпиjада се наоѓа во Врахос, прв ред, лоциран на сама плажа. На

HOTEL POSEIDON 3* KASTROSIKIA

отел Посеидон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа,

MAYA BAY

Хотел "Maya Bay" 3* - Калитеа website  Локација: Хотелот се наоѓа во Калитеа, едно

POTIDEA GOLDEN BEACH 3* – НЕА ПОТИДЕА

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Неа Потидеа. Hotel - Nea Moudania,

TORONI BLUE SEA **+

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на плажата во Торони, една од

ГЕРАКИНИ-CORAL BLUE BEACH

Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини Hotel - Nea Moudania, 14 km;

СИВИРИ-HOTEL JENNY 3*

Хотел „JENNY“ - Сивири ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.05 ОД

Хотел “CALYPSO” 3* – Ханиоти

Хотел "CALYPSO" 3* - Ханиоти СПЕЦИЈАЛЕН ПОПУСТ  10% за уплата до 10.07    3* хотел "Calypso"
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не