Апартмани “Ana Sakis” – Торони

Куќа „Ана Сакис“ е лоцирана на 20 метри од морето. Се преминува шеталиште

АПАРТХОТЕЛ FAY- ТОРОНИ

 5% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 10.02.2021        НА ПЛАЖА Торони на југоисточниот
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не