Турција

Albora Hotel 3* – Кушадаси

Положба: Хотелот се наоѓа на 1 километар од центарот на градот Кушадаси и на

Ayma Resort 4* – Кушадаси

Положба: Хотелот е лоциран на една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот

Blue Sea 3* – Кушадаси

Положба: Хотелот е лоциран на 200 метри над една од најпознатите плажи во Кушадаси,

Hotel Diamond City 3*

  Истанбул! Местото што ги исполнува сите желби на светот и ви ги

Hotel Grand Gold 4*

На само еден час возење од Истанбул, во Општината Бујугчекмеџе се наоѓа Кумбургаз,

Hotel Marin Princess 5*

Hotel Marin Princes 5* Истанбул! Местото што ги исполнува сите желби на светот

Ozka 3* – Кушадаси

Положба: Сместен блиску до центарот на градот Кушадаси, хотелот Озка располага со прекрасен панорамски

Tecimen 2* – Кушадаси

Положба: Хотелот Tecimen е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Препорачајте не