Велигден

Атина за Велигден

Главниот и најголем град во Грција, Атина често пати се нарекува колевка на

БЕЛГРАД И НОВИ САД

БЕЛГРАД-НОВИ САД-ПЕТРОВАРАДИНСКА ТВРДИНА-СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ 23.04.2022– Петок – Планирано време за поаѓање према Белград 02:30 часот

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА ПРВ ДЕН (21.04.2022) ЧЕТВРТОК Поаѓања се организирани од повеќе градови

БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА ЗА ВЕЛИГДЕН

Романија — земја во југоисточна Европа. Граничи со Украина и Молдавија на североисток,

Венеција – Милано – Верона – Трст

Прекрасната Италија за Велигден. Понуда што сите ја чекаа!  Венеција, градот на вода

ВЕЧНИОТ ГРАД РИМ

Вечниот град -  РИМ        Авион / 3 дена / 2 ноќевања             Рим не бил изграден во еден

ВИЕНА-ВЕЛИГДЕН 2022

1 ДЕН (21.04.’22 - четврток) : БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортската сала

ДУБАИ ЗА ВЕЛИГДЕН

Цени Хотел Услуга Тип на соба Цена 4 ноќи 6 ноќи Novotel Dubai

Истанбул за Велигден (3ноќи)

Уживајте во градот на два континента, прекрасниот Босфор за Велигден. Истанбул ќе ве

КАПАДОКИЈА

Магична Кападокија   Aко постои бајка за магична земја од глина, веројатно ќе

Крф за Велигден

Термин 21.04 – 25.04 април ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 070/338-870, 070/338-857, 02/3110-880 Едно од

Магичната Тоскана за Велигден

Почувствувајте ја магијата на Италија за Велигден Тоскана многумина ја сметаат за најубавиот