Angelos Hotel 2* Ormos Panagias 2024

Локација и краток опис: хотел Ангелос 2* е лоциран во живописното Ормос Панагиас

Apart Hotel Vicky – ХАНИОТИ

ОПИС: Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално

APARTHOTEL ZEPPOS – НЕОС МАРМАРАС

Неос Мармарас е едно од најпознатите туристички места на Халкидики. Остатоците од византискиот

APARTMANI MERSINIS- НЕОС МАРМАРАС

Вила „Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се` што Ви

BLUE AND WHITE, НЕА ФЛОГИТА

НЕА ФЛОГИТА е туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа

BLUE DREAM – КАЛИТЕА

Вила “Blue Dream”, се наоѓа во центарот на Калитеа, помеѓу втората и трета

DIAMOND 4 SUITES – НИКИТИ

Diamond 4 apartments е комплетно нова вила, репрезентативна зграда која има сместувачки капацитети,

Dreamcatcher Studios & Apartments – Golden Beach

EARLY BOOKING ПОПУСТ -20% ПОПУСТ за резервации до 15.02 Dreamcatcher Studios & Apartments

Flora Suites 3+* – Кушадаси

10% ПОПУСТ за термините во Јули, Август и Септември за целосна уплата до

GOLDEN BEACH 3* – МЕТАМОРФОЗИС

Хотел ГОЛДЕН БИЧ е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во