Вилата Алекс Лукс е ново изградена вила 2022 год, се наоѓа во Полихроно, на 30м одалеченост од плажа и во својот капацитет нуди едноспални апартмани за 4 лица или за 6 лица.

Апартманите се целосно опремени со кујнски прибор за готвење, маса и столчиња на тераса за седење и ТВ. Апартманите за 6 лица се лоцирани сите на приземје, а апартманите за 4 лица се на прв или втор спрат.

Клима и wi-fi се вклучени во цената. Вилата располага со паркинг за определен број на коли и расположливост.

-Четворокреветните апартмани се состојат од 2 простории (спална соба со дупло легло + дневен престој каде е и кујната со софа на отварање за 2 лица) и се лоцирани на прв или втор спрат

-Апартманите за 5+1 лица се состојат од 2 простории (спална соба со дупло легло и креветчиња на спрат + дневен престој каде е и кујната со софа на отварање за 2 лица) и сите се лоцирани на приземје

Координати: 40.017528, 23.528434

-Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
-Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
-Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).
Првите два и последните два термина се промо цени, и не подложат на попуст за рана резервација

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВИЛА АЛЕКС ЛУКС – ПОЛИХРОНО
ЦЕНА ПО СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА / НЕДЕЛА НА НЕДЕЛА
Термини Ноќ. 1/4 Апартман 1/4+2 Апартман Коментар
19.05-26.05.2024 7 179 209 Промоцена
26.05-02.06.2024 7 209 249 Промоцена
02.06-09.06.2024 7 369 399
09.06-16.06.2024 7 449 499
16.06.-23.06.2024 7 509 549
23.06-30.06.2024 7 599 649
30.06-07.07.2024 7 679 739
07.07-14.07.2024 7 679 739
14.07-21.07.2024 7 699 759
21.07-28.07.2024 7 749 789
28.07-04.08.2024 7 769 809
04.08-11.08.2024 7 769 809
11.08-18.08.2024 7 759 799
18.08-25.08.2024 7 589 649
25.08-01.09.2024 7 539 589
01.09-08.09.2024 7 439 479
08.09-15.09.2024 7 369 409
15.09-22.09.2024 7 239 279 Промоцена
22.09-29.09.2024 7 209 239 Промоцена

Туристичка такса се плаќа на лице место по 1,5еур.

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Полихроно чини:

Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
Велес (БП Макпетрол-кружен тек) – 45еур по лице
Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

Битола -(Автобуска станица Транскоп – на перон) – 40еур по лице
Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице
Деца од 2-11,99год – Попустод 10еур од редовната цена
Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

Печати понуда
Печати понуда