Вила Антонио е комплетно нова и модерно опремена вила во Лептокарија . Во летото 2016 година ги прими првите туристи. Се наоѓа во најатрактивниот дел на Лептокарија, на околу 100м од песочната плажа и 150м од центарот на градот.

       Вила Антонио е дестинација за сите генерации и семејства со деца. Во близина на вилата има супер маркет,
 пекара и разни други продавници.  На приземјето има хол со софа за седење, тоалет и мини кујна, 
кои се достапни за гостите на денот на поаѓање. Можно е паркирање на паркингот позади вилата.

                                  

1/4 Студио бр 4 се наоѓа на приземје. Располага со два дупли кремети со можност за дополнително легло ( фотеља) на расклопување, сопствена кујна и тоалет.Студиото излегува на дел од дворот кој го користат гостите од студиото.

термин ноќи

1/4

студио

1/4+1

студио

28.05.2023

7

100

110

04.06.2023 7

185

195

11.06.2023 7

225

235

18.06.2023 7

260

270

25.06.2023 7

300

310

02.07.2023 7

340

350

09.07.2023 7

379

399

16.07.2023 7

399

420

23.07.2023 7

410

420

30.07.2023 7

440

450

06.08.2023 7

440

450

13.08.2023 7

410

420

20.08.2023 7

370

380

27.08.2023 7

340

350

03.09.2023 7

290

300

10.09.2023 7

250

260

17.09.2023 7

209

219

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

GPS Kordinati : 40.06216, 22.56567

  • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин
  • Доплата на туристичка такса -0,5 € на студио од ноќ (се плаќа во агенција )
  • Користењето на клима-уред-(5 евра на ден)
  • WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО .
Печати понуда
Печати понуда