Вила “ПАНИЛАС” се наоѓа на само 15 метри од плажа во центарот на градот. Студиата се целосно реновирани 2016год. Сите студиа се опремени со мини шпорет, фрижидер, основни садови за соодветниот број на лица ,ТВ, тераса со гарнитура за седење и бања.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2022

Период

Ноќевања

1/3 студио

1/4 студио

Коментар

22.05-29.05.2022

7

99

119

промо

29.05-05.06.2022

7

129

139

промо

05.06-12.06.2022

7

164€

175€

12.06-19.06.2022

7

263€

274€

19.06-26.06.2022

7

318€

351€

26.06-03.07.2022

7

351€

384€

03.07-10.07.2022

7

384€

415€

10.07-17.07.2022

7

395€

430€

17.07-24.07.2022

7

420€

450€

24.07-31.07.2022

7

420€

450€

31.07-07.08.2022

7

420€

450€

07.08-14.08.2022

7

420€

450€

14.08-21.08.2022

7

400€

430€

21.08-28.08.2022

7

362€

384€

28.08-04.09.2022

7

285€

318€

04.09-11.09.2022

7

219€

252€

11.09-18.09.2022

7

179

199

промо

18.09-25.09.2022

7

129

139

промо

Плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 денари.

  • На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација.
  • При резервации се уплаќа аванс од 30% од вредноста на аранжманот, а остатокот по потврдувањето на резервацијата, и тоа најдоцна до 15 дена пред реализацијата на аранжманот.

Во цената е вклучено:

  • Ноќевање,
  • клима уред
  • wi-fi.

Во цената не е вклучено:

  • Превоз
  • патничко осигурување
  • туристичка такса (0,50 еур на ден, се плаќа во агенцијата).
Печати понуда
Печати понуда