Лептокарија е туристичка дестинација на Олимписката Ревиера , местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна плажа.

Вила Вула е лоцирана на 50м од најубавата плажа во Лептокарија. На 10 минути од центарот.

*Вилата е нова изградена во 2020 година. Самата вила располага со три ,четири и пет креветни студија кои дел се со странчен поглед на море.Сите студија имаат тераси и се опремени со кујни ,ТВ,wi-fi.

-клима со доплата од 5 евра

 

Цени за наем на студио

 

термин

ноќи

1/4

eko

сутерен

1/3

студио

1/4

студио

1/4+1

студио

28.05.2023

7

50

80

100

110

04.06.2023 7

100

155

185

195

11.06.2023 7

150

200

225

235

18.06.2023 7

180

230

260

270

25.06.2023 7

200

270

300

310

02.07.2023 7

240

320

340

350

09.07.2023 7

260

350

379

399

16.07.2023 7

280

380

399

420

23.07.2023 7

290

390

410

420

30.07.2023 7

310

410

440

450

06.08.2023 7

310

410

440

450

13.08.2023 7

270

370

410

420

20.08.2023 7

230

340

370

380

27.08.2023 7

190

325

340

350

03.09.2023 7

180

275

290

300

10.09.2023 7

130

235

250

260

17.09.2023 7

100

189

209

219

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари

GPS Kordinati : 40.0655, 22.56647

  • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин
  • Доплата на туристичка такса -0,5  на студио од ноќ (се плаќа во агенција )
  • Користењето на клима-уред-(5 евра на ден)
  • WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО .
Печати понуда
Печати понуда