www.milleniumpalace.com.mk;

                Локација : На брегот од Охридското езеро, 500 м. од центарот на градот.

               

ЦЕНОВНИК за ПЕРИОД 01.04.2021 – 31.10.2021; ЦЕНА по СОБА

ТИП СОБА

УСЛУГА

ЦЕНА

1/1 СОБА

Ноќевање со појадок

2.745,00 ден. (45 €)

1/2 СОБА

Ноќевање со појадок

3.660,00 ден. (60 €)

ДУПЛЕКС (deluxe) СОБА

Ноќевање со појадок

6.040,00 ден. (99 €)

ЈУНИОР АПАРТМАН

Ноќевање со појадок

9.090,00 ден. (149 €)

–          Цените се по СОБА на ден, со вклучена такса, паркинг, интернет, користење на Финска сауна, Турска парна бања, теретана.

–          ДЕЦА 0 – 6,99 год. – ГРАТИС

–          ДЕЦА од 7 – 11,99 год. плаќаат 50% од цената за возрасен

–          ДОПЛАТА за ТРЕТО ВОЗРАСНО лице во 1/2+1 соба : 1.525,00 (25 €) на ден

–          ДОПЛАТА за ручек или вечера : 490,00 ДЕН. (8 €) по лице на ден

Печати понуда