www.hotelbiser.com.mk

Ако го погледнете хотелот од езерската шир, ќе останете фасцинирани од еден хармоничен спој од карпа и охридско – струшката архитектура. Ќе се запрашате дали ова го створила природата или е магија на човечкото битие? Во ова место се спојуваат духовното и световното благодарение на манастирот Св.Богородица и пештерската црква Св.Ѓорги од 13.век, кои се во комплексот на хотелот. Заклучок кој ќе го донесете е дека пред Вас се наоѓа вистинскиот бисер на Охридското крајбрежје.

 

Тип сместување

Ноќевање со појадок

ПОЛУПАНСИОН

1/1 соба

28,5 €

36,5 €

1/2 соба

22 €

28 €

–          Цените се по лице, на ден

–          ДДВ, туристичка такса и осигурување се вклучени во цената

УСЛУГИ :

–          За деца од 0-5,99 години – ГРАТИС (доплата доколку се користат ресторански услуги)

–          Деца од 6 – 12,99 години – 50% од цената за возрасен

–          Дадените услуги вклучуваат : паркинг, интернет во лоби и ресторан, ДДВ, туристичка такса и осигурување.

–          Во цената не е вклучено : користењето на мини-баровите во собите и пијалоците за време на оброците

–          Собите се опремени со : ТВ, клима, директна телефонска линија, мини-бар, фен за коса

Печати понуда