www.drim.com.mk

Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во срцето на градот Струга, Хотел Дрим располага со 196 стилски уредени соби и 4 апартмани. Без разлика дали сте на одмор, семинар, свеченост, хотелот ќе Ви ги задоволи сите Ваши сетила. Повелете, придружете се на едно уникатно доживување.

ЦЕНОВНИК за ПЕРИОД : МАРТ-АПРИЛ 2021.година (минимум 2 ноќи)

ТИП СОБА

ЦЕНА

1/2 СОБА – ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

23 €

–          ТРЕТО ЛИЦЕ во 1/2 супериор соба има 30% попуст од цената

–          ДОПЛАТА за ручек е 7 €, додека доплата за вечера е 10 € по лице, на ден

–          ДЕЦА од 0-6 год. се ГРАТИС, додека деца од 6 – 12 год. имаат 50% попуст од цената

Печати понуда