www.lakihotelspa.com

Лаки Хотел и Спа е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи.

Модерни Апартмани и Соби

60 соби и апартмани со прекрасен поглед на Охридското езеро и околината

Отворен базен и снек бар

Во сончеви и топли денови уживајте покрај отворениот базен, бар менито и прекрасниот поглед

Ресторанот во Лаки хотел и Спа е отворен за појадок, ручек и вечера за гости на хотелот, но и за надворешни гости.

Дозволете си целосно спа патување со полно мени на третмани за лице и тело, креирано со помош на професионален тим и врвни производи за нега.

 

ТИП СОБА

Ноќевање со појадок

Полупансион

Полн пансион

1/1 соба

50 

60 

70 

1/2 соба – по лице

40 

50 

60 

АПТ (макс.4 лица)

20

–          ЦЕНИТЕ се дадени по ЛИЦЕ – на ден во ЕУР (1 € = 62 мкд)

–          ДЕЦА до 6.99 год. – БЕСПЛАТНО

–          ДЕЦА од 7 – 11.99 год. имаат ПОПУСТ од 50%

Печати понуда