www.hotelmirage.com.mk

Mirage & Spa е хотел со 4 вездички во живописниот град Струга, со прекрасен поглед на Охридското Езеро. Mirage Hotel & Spa ги има сите квалитетни објекти што најдобро можат да ги задоволат потребите и барањата на клиентот. Хотелот има 49 соби и 4 луксузни апартмани, 2 сали за банкет, бар и салон, ресторан А ла карт, затворен базен, џакузи, турска бања, сауна, деловно лоби, конференциска сала и приватна плажа. Хотелот е на  стратешка локација на 1 км од центарот на градот нуди уникатно и одлично сместување за сите патници кои ќе изберат Mirage Hotel & Spa.

 

ЦЕНА по ЛИЦЕ – на база НОЌЕВАЊЕ со ПОЈАДОК или ПОЛУПАНСИОН
ТЕРМИН

01.06.2021-30.06.2021

01.07.2021-31.08.2021

01.09.2021-28.12.2021

СМЕСТУВАЊЕ

НП

ПП

НП

ПП

НП

ПП

1/2 или 1/3 соба

26,5 €

33 €

29,5 €

35 €

25 €

31,5 €

–          ДОПЛАТА за оброк : 15 € по лице на ден

–          ЦЕНИТЕ се дадени по лице на ден во € (1 € = 62 ден.)

Печати понуда